+ „Máš padák!“ O čo lepšie znie…“Máš „zlatý padák…!“
+ Tešiť sa možno iba z takých maličkostí, ktoré majú aspoň cenu útechy.
+ Poznal som jedného, čo si chcel vo fitku precvičovať mozog. Nevpustili ho!
+ V najlepšom treba prestať. Nuž, v najhoršom ani nezačať.
+ Kalendár nepotrebujem. Ak začne pršať, prichádza víkend.
+ Viete, že tanec je jedinečná šanca ako sa zosmiešniť?
+ Démonom dávame exotické mená. Nadišiel čas nazývať ich pravými menami.
+ Ľudská hlúposť by mala byť zdaniteľná!
+ Ja do sauny nechodím. Chodievam sa vypotiť na detektore lži.
+ Najtajnejším tajomstvom psychiatrov je počet psychopatov v spoločnosti.
Vlado JAVORSKÝ


Celá debata | RSS tejto debaty